• AlishiaNails Facebook
  • AlishiaNails Pinterest
  • AlishiaNails Twitter
  • AlishiaNails Google
  • AlishiaNails Rss

O mnie

Witam serdecznie na moim blogu,

Mam na imię Alicja. W sieci funkcjonuję pod pseudonimem Alishia Nails. Zamiłowanie do branży kosmetycznej towarzyszy mi od najmłodszych lat. Fantastycznie odnajduję się w kreatywnych działaniach wymagających precyzji i wysokiego poczucia estetyki.  Pasjonuje mnie piękno i wszystko, co z nim związane. Jestem wielką fanką makijażu i stylizacji paznokci.

Alishia NailsUkończyłam 5-letnie studia na Uniwersytecie Przyrodniczym o kierunku Inżynieria Środowiska. Jednak zamiłowanie do wizażu wzięło górę nad moim życiem i obecnie kształcę się właśnie w tym kierunku. Kosmetyka jest dziedziną, która błyskawicznie się rozwija, dlatego nieustannie podnoszę swoją wiedzę i umiejętności, żeby nigdy nie zostać w tyle za pędzącymi trendami i rozwiązaniami.

Na blogu znajdziecie przede wszystkim zdjęcia moich prac oraz recenzje kosmetyków.

Poza kosmetologią interesuje się także modą i zdrowym odżywianiem.  Doceniam dobrą kuchnię i lubię eksperymenty kulinarne. Pasjonują mnie ludzie i szeroko pojęta psychologia człowieka. Uwielbiam przebywać w towarzystwie pozytywnych osób, które mnie inspirują. Posiadam niezawodną intuicję, która bardzo pomaga mi w życiu. Kiedy się czegoś podejmuję – robię to z pełnym zaangażowaniem i najlepiej jak tylko potrafię.

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić moje blogowe zmagania, zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku ». Zachęcam również do zapoznania się z certyfikatami » z przebytych szkoleń i kursów.

Alishia NAils - stylizacja paznokci i wizaż

© 2014 AlishiaNails.pl

Tworzenie stron www Veden.pl