• AlishiaNails Facebook
 • AlishiaNails Pinterest
 • AlishiaNails Twitter
 • AlishiaNails Google
 • AlishiaNails Rss

Metamorfoza makijażowa Pani Joanny

Dodano: 9 lipca 2014 / kategoria: Makijaże / tagi: / 6 komentarzy

Przedstawiam Panią Joannę – bohaterkę makijażowej metamorfozy, która zdecydowała się na makijaż mocno podkreślający oczy.

Metamofroza makijażowa Pani Joanny

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że nawet najpiękniejsze oczy mogą wiele stracić ze swojego uroku, jeśli nie zadbamy odpowiednio o brwi.

Pani Asia ma bardzo jasne i rzadkie brwi. Prawie niewidoczne. Niezbędna okazała się henna i subtelne wyregulowanie. Odpowiedni kształt i kolor brwi stworzyły doskonałą oprawę oczu. Rysy twarzy stały się bardziej wyraziste, a twarz odmłodzona.

Następnym krokiem było mocne nawilżenie cery, wyrównanie kolorytu oraz nałożenie kryjącego korektora pod oczy. Twarz wykonturowałam bronzerem z odrobiną brzoskwiniowego różu. Dzięki temu zaczęła wyglądać na zdrową i wypoczętą.

W makijażu oczu niezastąpione okazały się matowe kolory ziemi: brązy, beże i szarości. Zewnętrzny kącik oka wymodelowałam ciepłym czekoladowym brązem, który poprowadziłam dosyć mocno w górę i w ten sposób optycznie podniosłam opadającą powiekę. Rozświetlaczem zaakcentowałam łuk brwiowy i wewnętrzny kącik oka.

W makijażu kobiety dojrzałej czarna kreska nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ za bardzo obciąża oko i może uwydatnić opadające powieki. Odpowiednie są kredki w kolorze brązu, grafitu i granatu. Ja wybrałam brązową, ale za to rzęsy wytuszowałam czarnym tuszem. Jednak biorąc pod uwagę typ urody Pani Asi, na co dzień zdecydowanie lepiej sprawdziłby się brązowy tusz.

Ostatnim elementem makijażu było poprawienie konturu ust za pomocą konturówki i wypełnienie matową pomadką zbliżoną odcieniem do naturalnego koloru ust. Błyszczyk zastosowałam tylko na środku, by nadać im objętości.

Pani Asia była bardzo zadowolona z efektu końcowego, z czego niesamowicie się cieszę. Oczywiście otrzymałam zgodę na opublikowanie powyższych zdjęć, za co bardzo dziękuję. Zaznaczam, że zdjęcia nie są nawet w najmniejszym stopniu poddane obróbce graficznej. Jedyną ingerencją, było dodanie znaku wodnego.

Alishia NAils - stylizacja paznokci i wizaż


 • Facebook
 • Pinterest
 • Twitter
 • Google Plus
Komentarze
 1. Kasia pisze:

  Muszę przyznać, że Pani Joanna po makijażowej metamorfozie wygląda 10-15 lat młodziej. Brawo :)

 2. martynika pisze:

  Rewelacja, odmłodziłaś tą Panią przynajmniej o 10 lat!!! Masz talent i coś, co sprawia, że potrafisz idealnie wydobyć z osoby to, co w niej najpiękniejsze i warte podkreślenia! Fantastyczna metamorfoza! Pozdrawiam!

 3. NATKA pisze:

  bardzo korzystna zmiana

 4. Aga pisze:

  Super metamorfoza! Pani Joanna wygląda 15 lat młodziej

 5. Anna pisze:

  Niesamowita metamorfoza! Chętnie skorzystam z Pani usług, gdy tylko odwiedzę Wrocław. Życzę sukcesów i wielu zadowolonych klientek.

 6. Margaret Astor pisze:

  Niesamowita zmiana :-) czekam z niecierpliwoscia na dalsze odslony metamorfoz :-) zycze sukcesow w pracy :-)

Napisz komentarz

© 2014 AlishiaNails.pl

Tworzenie stron www Veden.pl